O firmie

Firma Q-glass to zakład obróbki szkła płaskiego i luster stosowanych w budownictwie, wyposażeniu wnętrz i architekturze. Zakład wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy niezbędny do realizacji zleceń w zakresie obróbki szkła. Specjalizujemy się w produkcji bezpiecznych szyb dekoracyjnych hartowanych, laminowanych i kolorowych

Tradycje firmy w zakresie zdobienia szkła i obróbki sięgają 1997 roku.

Produkty firmy Q-glass znajdują szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz biurowych i mieszkalnych.

Atutami firmy są wyrafinowane techniki obróbki i zdobienia szkła, nieustanne poszerzanie wzornictwa, wysoka jakość obsługi klienta oraz najwyższa jakość wszystkich wyrobów.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych , producentów mebli, drzwi, architektów, projektantów wnętrz oraz wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem szkła w swoich produktach lub wnętrzach. Nasz zakład produkcyjny zapewnia realizację seryjnych zleceń produkcji elementów szklanych jak i pojedyncze zlecenia wg. indywidualnych projektów.

Prowadzimy również działalność badawczo-rozwojową w celu wprowadzenia na rynek nowych lub ulepszonych produktów ze szkła i materiałów z nim powiązanych.

Produkty Q-Glass

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości produkty wykonane z użyciem szkła.

Oferujemy m.in:

Nasze usługi wykonujemy głównie na terenie województwa Małopolskiego – w miejscowościach tj. Brzesko, Bochnia, Tarnów, Kraków, Wieliczka, Dąbrowa Tarnowska, Żabno, Tuchów, Zakliczyn.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Produkty Q-glass